Pridané: 16.01.2012 | Autor: admin

Sprchovacie kúty alebo vane. Čo uprednostiť?

Čoraz viac uponáhľaná doba prináša do nášho života čoraz viac zmien. Využívanie vane a s tým spojené večerné kúpanie je už na ústupe, uprednostňuje sa rýchla sprcha hneď po príchode z práce alebo po fyzickej aktivite. Dôsledkom tohto trendu je stále sa rozširujúci sortiment pre zariadenie kúpeľne. Sprchové kúty nájdete v rôznych prevedeniach, v širokej cenovej škále s rôznymi nadštandardnými doplnkami.

Sprchovacie kúty šetria vodu

Zaobstaranie si sprchového kútu vám môžeme iba vrelo odporučiť. Spotreba vody je oveľa nižšia ako pri kúpeli vo vani. Ak používate na ohrev vody elektrickú energiu, používaním sprchovacieho kútu samozrejme znižujete aj vaše účty za elektrinu. Použitím sprchovacej hlavice zameranej na maximálne šetrenie vodou dosiahnete zníženie spotreby často aj o 50 percent.

Moderné sprchovacie kúty

Dnešná doba je doba takmer neobmedzených možností. Základné doplnky sprchovacieho kútu ako sú napríklad rádio už nie sú tak finančne náročné ako v blízkej minulosti. Niektoré sprchové kúty disponujú funkciami, ktorými sa doteraz mohli popýšiť iba wellness centrá. Masážne a parné sprchovacie boxy sa už stali bežnou súčasťou našich domácností.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.