Pridané: 16.01.2012 | Autor: admin

Skrinka pod umývadlo šetrí priestor

Malé kúpeľne sú problémom prevažnej väčšiny domácností. Nápady na efektívne využitie priestoru sú v tomto prípade nevyhnutné. Začnime s umývadlom. Využitie celého priestoru zaručí jedine kombinácia skrinky s umývadlom. Samostatne stojaca kúpeľňová skrinka umiestnená pod umývadlom má o polovicu menší úložný priestor v porovnaní so skrinkou, do ktorej je umývadlo priamo osadené. Takáto skrinka by mala byť prioritou každej kúpeľne

Prečo osadiť umývadlo do skrinky

Umývadlo nie je až tak rozmerným prvkom kúpeľne, ale kvôli jeho umiestneniu zaberá priestor, ktorý už nevyužijeme. Stále nám však ostáva jedno riešenie, ako zvýšiť úložnú kapacitu kúpeľne. Klasické umývadlo vymeniť sa umývadlo so skrinkou.

Široká ponuka kúpeľňového nábytku

Široký výber skriniek nám dovolí umiestniť ich takmer do každej kúpeľne, pretože sú dostupné v rôznych rozmeroch. Vďaka skrinke tak získame niekoľko voľných poličiek na čističe či hygienické potreby a zásuvky na drobnosti či malé uteráky. Skrinka s umývadlom každej kúpeľni zefektívni využitie priestoru, keďže je v nej spojená funkcia umývadla aj úložného priestoru.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.