Pridané: 06.02.2014 | Autor: admin

Zväčšite si priestor v malej kúpeľni

Kúpeľňa je miestnosť kam vedú naše prvé kroky ihneď po zobudení. To, že máte malú kúpeľňu vôbec neznamená, že sa v nej musíte cítiť stiesnene a nepohodlne. Existuje viacero spôsobov ako priestor opticky zväčšiť a využiť voľný priestor tak, aby miestnosť nepôsobila prepchatá vecami.

Závesné skrinky

Závesné skrinky môžete využiť nielen na uskladnenie hygienických potrieb a kozmetiky, ale z vonkajšej strany môže mať aj zrkadlo. Takto získate dve výhody v jednom. Zrkadlo opticky zväčší miestnosť a vaše drobnosti sú usporiadané v skrinke.

Optické zväčšenie priestoru sa dá docieliť aj použitím bledších odtieňov obkladových materiálov. Do malých priestorov sú užšie, prípadne rohové skrinky ideálne. Dokážete tak využiť všetok potrebný voľný priestor. Malé skrinky môžete umiestniť nad umývadlo, vtedy je ideálna kombinácia so zrkadlom a nad práčku. Skrinky sú vyrábané z odolných materiálov a farebných prevedení. Dokonca si môžete zvoliť aj variantu, kedy bude jedna časť skrinkových dvierok priehľadná a druhá nepriehľadná.

biela kúpelňa so zrkadlom

Poličky a policové regály

Ak nemáte kam umiestniť drobnú kozmetiku a maličkosti každodennej hygieny skúste využiť poličky. Ich montáž je veľmi jednoduchá. Udržia väčšiu hmotnosť, takže si na ne môžete bez obáv položiť aj dekorácie alebo izbovú rastlinu, či vázu. Ak by ste priestor kúpeľne radi oživili atypicky, môžete vyskúšať umiestnenie policového regálu. Policový regál má zabudované poličky viacerých veľkostí, čo umožní umiestniť prakticky všetky druhy drogérie a bytové doplnky. Existujú aj veľmi praktické varianty, ktoré sa dajú umiestniť do rohu.

Nakupujte z pohodlia domova

Kúpeľnový nábytok môžete nakúpiť aj z pohodlia domova cez internet. Stačí navštíviť niektorý z internetových obchodov a vybrať si.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.