Pridané: 14.06.2012 | Autor: admin

Nerobte v kúpeľni kompromisy

Zariaďujete kúpeľňu a váhate nad tým, ktoré z možných riešení si zvolíte? Odporúčame nešetriť na kvalitnom nábytku a na moderných riešeniach. Radšej zvoľte menej funkčných prvkov ale zamerajte sa na kvalitu. Dôležité je aj správne rozmiestnenie zdrojov svetla a efektívne vykurovanie.

Vykurujte efektívne

Do kúpeľne odporúčame podlahové vykurovanie v kombinácii so stenovým olejovým vykurovacím telesom.  Takýmto spôsobom dokážete rýchlo a efektívne prispôsobiť teplotu vašim aktuálnym požiadavkám.  Podlahové vykurovanie  zohreje dlažbu a máte príjemný pocit aj v prípade nižšej teploty vzduchu. Pre väčšie kúpeľne môžete zvoliť aj hydraulické vyregulovanie rozvodov.

Trocha luxusu

V dnešnej modernej dobe   sú kvalitné vírivé vane  a masážne sprchové boxy dostupné vďaka nízkej cene pre všetkých.  Ak si porovnáte praktické whirpooly a bežnú vaňu, rozdiel nie je vôbec taký veľký ako v minulosti. Ak si chcete dopriať troška relaxu priamo vo vašej domácnosti, vírivka je určite tým správnym riešením.

A čo odpad?

Pre rodinné domy je riešením celého vodného odpadového hospodárstva moderný septik. Ak túto možnosť ešte nevyužívate, určite sa nad ňou zamyslite. Pri tomto riešení je potrebná počiatočná finančná investícia. Ich výberu venujte dostatočnú pozornosť, určite nájdete aj lacné ale kvalitné septiky.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.