Pridané: 18.05.2012 | Autor: admin

Módne trendy pre rok 2012

Nedávne výstavy zamerané na prezentáciu módnych trendov z oblasti bytového dizajnu priniesli niekoľko noviniek. Nové dizajnové prvky sa nevyhli ani kúpeľniam. Ak stojíte pred zariaďovaním kúpeľne alebo len plánujete jej drobné úpravy, naše tipy sú určené práve pre vás.

Nové typy okien

Klasické plastové okná postupne nahrádzajú kvalitnejšie a štýlovejšie hliníkové okná. Tento typ okien  je vhodný do všetkých typov interiérov, je určený na použitie pre domácnosti ale aj pre administratívne budovy. Svojimi kvalitatívnymi vlastnosťami je hliníkové okno priam ako stvorené pre umiestnenie do kúpeľne. Hliník je odolný voči vlhkosti a jeho životnosť je v porovnaní s plastom oveľa dlhšia. Hliník nepodlieha farebným zmenám a je odolný voči poveternostným vplyvom.

Šetriť, šetriť, šetriť

Ako aj po minulé roky, tak aj tento rok,  bol znovu kladený dôraz na šetrenie prírodných zdrojov. Vyzdvihované boli všetky prvky, ktoré túto myšlienku podporujú. Spomenuté boli napríklad diódové  bodové svietidlá, perličkové vodovodné batérie a nízkoenergetické vykurovanie. Ak vám na budúcnosti našej planéty naozaj záleží, mali by ste sa tejto myšlienky držať aj vy.  Vyberajte si nízkoenergetické spotrebiče, na ktorých prevádzku postačujú napríklad  batérie sanyo eneloop.

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.